| | |
 • Русский
 • Садовий фонтан

  фонтан декоративний у дворі

  Садовий фонтан є поширеною прикрасою на заміських ділянках. Служить індивідуальним відображенням душі. Являє собою гідротехнічну споруду, через яку струменя води викидаються під тиском вгору або в сторону. Буває різних форм і розмірів. Може відрізнятися функціональними особливостями і декором. Служить оригінальною частиною у дворі приватного будинку або саду. Відмінно вписується в загальну візуальну композицію ділянки.

  Замовити виготовлення та оформлення фонтану для саду можна в студії ландшафтного дизайну «Втілена мрія». Своїм клієнтам ми пропонуємо унікальні штучні споруди, яким немає аналогів. Наші фахівці розроблять макет і оригінальну архітектуру об’єкта, відштовхуючись від побажань замовника. Ми виконаємо роботу з дотриманням обумовлених термінів, незалежно від розмірів і складності проекту.

  Садовий фонтан в єдиному стилі

  Така споруда виконує роль ключового прикраси території. Фонтан в саду повністю перетворить ділянку і створить особливий мікроклімат в прилеглій зоні. Практично безмежні варіації форм і розмірів такої конструкції дозволяють підібрати найбільш відповідний варіант для конкретної місцевості та навколишньої архітектури.

  Садові фонтани для дачі конструюються з різних матеріалів. Одним з популярних є камінь. Він універсальний і відмінно поєднується з різним стилем оформлення ділянки. Найбільше нагадує природнє джерело, коли з-під каміння пробивається тоненький струмочок води.

  Футуристичні штучні фонтани переважно виготовляються з металу і скла. Такі конструкції виділяються незрівняним візуальним ефектом.

  Садовий фонтан може виступати в якості центрального елемента під’їзної дороги або цілої ландшафтної композиції на території. Такі споруди нерідко встановлюються в глибині саду для облаштування місця для відпочинку. Навіть міні-фонтани для саду виявляться стильним компонентом у маєтку і дозволять створити розслаблюючу атмосферу.

  Основні типи фонтанів

  Такі об’єкти діляться на два основних види – стаціонарний (поверхневий) і занурений. Між собою вони відрізняються способом установки і унікальними особливостями. Стаціонарний садовий фонтан для дачі являє собою монолітну споруду з чіткими контурами. Розташовується зовні водного резервуару. Може виконуватися в будь-якій формі, в залежності від побажань замовника.

  Занурений – встановлюється в штучній водоймі. На поверхню води виходить трубка з насадкою-розпилювачем, яка підключена до насоса на дні. Такий садовий фонтан виділяється простою установкою і зручністю в експлуатації. Має вдосталь варіантів декору, додатково зволожує навколишній ґрунт, рослинність і повітря.

  Різновиди фонтанів за формою подачі води

  фонтан декоративний в саду

  Крім варіантів установки, такі конструкції можна розділити на кілька основних типів розпилювачів. Фонтани розрізняють за такими формами подачі води:

  Струмінь. Це найпоширеніший і простий вид. Являє собою одиночний струмінь води, яка стрімко рветься вгору або в сторону.

  Півсфера. Ключовим елементом цієї конструкції є насадка складної конструкції, яка забезпечує унікальну форму подачі води. Садовий фонтан такого типу виділяється красивим і вираженим ефектом.

  Дзвін – спрощений вид півсфери. З розпилювача вода подається по колу вниз, утворюючи повноцінний купол. Форма дзвону може бути різного типу і розміру.

  Тюльпан. Такий вид є одним з найкрасивіших. Має насадку, з якої вода виходить під кутом 30 градусів по відношенню до горизонту з утворенням так званої «водяної плівки». Зовні нагадує квітку тюльпан, за що і отримав однойменну назву.

  Ярус – поширений варіант в фонтанах середнього і великого розміру. Тиск води в трубках розпилювача налаштований таким чином, що струмені виходять вгору на різну висоту. Утворений таким чином каскад виглядає дуже красиво і незвично.

  Риб’ячий хвіст. За формою подачі води нагадує тюльпан. Струмені виходять з розпилювача під тим же кутом, але не утворюють «водяну плівку». В результаті фонтан набуває зовсім інший вигляд.

  Вертушка – не самий популярний, але вельми цікавий варіант. Розпилювач обертається з певною швидкістю, тим самим закручує струменя води по спіралі. Вертушка може бути в два і більше ярусів, створюючи обертання в декількох площинах одночасно, що виглядає досить ефектно.

  Ми перерахували тільки частину видів фонтанів за формою подачі води. Якщо хочете ознайомитися з іншими варіантами, рекомендуємо звернутися до менеджерів нашої студії. Фахівці дадуть необхідну інформацію по темі і допоможуть вибрати відповідний розпилювач по особистим уподобанням.

  Садовий фонтан – варіанти декору

  фонтан декоративний на ділянці

  Оформлення такого об’єкта обмежують тільки фантазія і бюджет. Винятком служать маленькі декоративні фонтани для саду, які продаються в конкретних варіантах виконання. В створенні повноцінної гідротехнічної споруди можуть виступати наступні елементи:

  Каміння. Граніт, невеликі валуни, велика галька – все це буде мати гарний вигляд при правильному проектуванні. Кінцевий зовнішній вигляд визначає сам замовник. Можна обмежитися невеликою гіркою з великих валунів по центру. Або облаштувати гарний бордюр по периметру, укласти дно необробленим камінням із зеленим відтінком.

  Рослинність. Мох, папороть і інші рослини стануть відмінним доповненням до таких гідротехнічних об’єктів. Вони доповнять спорудження природною красою.

  Керамічна плитка – ще один поширений матеріал в оформленні фонтанів. Різноманітність яскравих відтінків дозволяє створити оригінальне і цікаве облицювання конструкції будь-якої форми. Як правило, керамічна плитка використовується в середземноморському стилі.

  Додаткові елементи. Прикраса фонтану гротами, скульптурами, печерами та іншими готовими об’єктами – хороший спосіб надати споруді естетичної краси і ексклюзивності. Головне не перестаратися з кількістю елементів. Інакше фонтан втратить всю свою привабливість.

  Підсвічування. Вода відмінно переломлює світлові промені, тому освітлення поширюється по всьому струменю в фонтані. Можна обмежитися стандартним білим або жовтим підсвічуванням. Або створити справжній ансамбль яскравих відтінків, який буде залучати особливим шармом.

  Оригінальні фонтани для дачі від студії «Втілена мрія»

  Садовий фонтан у дворі приватного будинку – стильний і ефектний елемент, який послужить головною прикрасою будь-якої ділянки. Він повинен гармонійно вписуватися в загальну концепцію і відповідати всім індивідуальним побажанням. Тому замовляти оформлення штучного фонтану слід тільки в спеціалізованій компанії.

  Студія ландшафтного дизайну «Втілена мрія» пропонує повний перелік послуг зі створення та оформлення водних споруд для саду. Ми виготовимо декоративний фонтан в унікальному стилі, потрібній формі і відповідному розмірі. Наші фахівці виконають декор з оригінальних каменів, рослин, додаткових елементів і гарне підсвічування. Клієнт отримує максимально якісний результат, який відповідає вимогам і побажанням.

  Студія ландшафтного дизайну "Втілена мрія" © 2024