| | |
 • Русский
 • Містки

  місток декоративний дерев'яний

  Садовий місток являє собою унікальний елемент декору, що надає двору приватного будинку мальовничий вид. Як правило, такий об’єкт встановлюється для переходу через водойму. При оформленні території містки також служать ефектним декоративним елементом в різних архітектурних композиціях.

  Правильно обрана форма і конструкція такої будівлі буде доречно виглядати навіть на невеликій ділянці без водойми. Все грандіозне і красиве, зазвичай, складається з продуманих до дрібниць деталей. І дачний місток не виняток. Щоб така споруда служила гідною прикрасою місцевості і відповідала всім індивідуальним побажанням, варто довірити його виготовлення фахівцям.

  Команда студії «Втілена мрія» – професіонали, які можуть створити на садовій ділянці місток мрії. Ми вважаємо за краще відходити від стандартних рішень і реалізовувати незвичайні ідеї, які підкреслять унікальність конкретної місцевості. Всі роботи з будівництва об’єкта проходять згідно ретельно розпланованому проекту.

  Декоративні містки в ландшафтному дизайні

  містки дерев'яні на дачі

  Така споруда завжди асоціюється з конструкцією, яка з’єднує два береги річки. Але на заміській ділянці, особливо невеликій, немає великих водних об’єктів, за винятком штучних ставків або струмків. Тому містки виступають в якості окремої прикраси території, що має викликати захоплення. Кожен день дарувати позитивні емоції своїм естетичним зовнішнім виглядом.

  Декоративні містки в ландшафтному дизайні – це унікальні об’єкти, завдяки яким повністю змінюється сприйняття навколишнього пейзажу. Вони здатні акцентувати увагу на конкретній зоні ділянки, підкреслити оригінальний стиль оформлення території і візуально розширити простір.

  Місток на дачі може виконувати роль:

  • Оглядового майданчика. Такі варіанти встановлюються на височини з гарним оглядом. З високого містка можна милуватися чудовим краєвидом своїх володінь.

  • Елементу композиції. В цьому випадку спорудження виконується в одному стилі з близько лежачими будівлями (альтанками, перголами, лавками тощо). Служать ефектним доповненням до загальної композиції.

  • Окремої  декорації. Головне завдання таких об’єктів – акцентувати на собі увагу. Красива споруда через невелику водойму або сухий струмок може виступати головною деталлю окремої зони місцевості.

  Форма дачних містків

  містки кам'яні через водойму

  Від конфігурації і типу конструкції таких споруд залежить те, наскільки гармонійно вони впишуться в обраний стиль місцевості. Декоративні містки розрізняють за такими видами:

  Прямі – найпростіші за своєю конструкцією. Як правило, служать продовженням доріжки.

  Арочні – універсальний варіант вигнутих містків. Будуть доречно виглядати в будь-якому ландшафті.

  Зиґзаґоподібні – унікальні конструкції, які найчастіше використовуються в східній тематиці.

  Покрокові – один з кращих варіантів для переходу через сухий струмок або невеликий ставок з рибками.

  Підвісні – найскладніші за своєю конструкцією та монтажем. Виділяються ексклюзивним зовнішнім виглядом.

  Східчасті – актуальні для переходу через великі водойми. Мають сходи з кожного боку.

  З якого матеріалу будують містки на ділянці

  місток через струмок

  Найпопулярнішими і затребуваними є конструкції з дерева. Дерев’яний місток відмінно поєднується з іншими будівлями на території. Може мати будь-яку форму і призначення. Виділяється оригінальним і красивим зовнішнім виглядом. Як правило, дерев’яні містки будуються з кедра, сосни або дубу. Матеріал обробляється антисептиками і лаками, а за допомогою фарби такому об’єкту можна додати бажаний відтінок.

  Крім дерев’яних містків, вельми поширені і такі варіанти:

  Кам’яні – міцна і естетично приваблива конструкція. Такий декоративний місток буде служити головним предметом гордості в саду. Найпоширенішими матеріалами для будівництва є піщаник, граніт, вапняк і доломіт.

  Металеві – в основному, представлені у вигляді кованих перил і дерев’яної основи. Мають різноманітність варіантів виконання, але вимагають наявності елементів на ділянці з аналогічного матеріалу.

  Бетонні – самі довговічні і надійні споруди. Найчастіше мають невелику висоту і нестандартну форму, наприклад, що складається з декількох окремих блоків. Сам по собі бетон не виділяється привабливою зовнішністю, тому його декорують кам’яною крихтою, кольоровою плиткою або фарбою.

  • Бамбукові – ексклюзивні містки для території. Можуть мати різну форму і розмір. Відмінно поєднуються з невеликими близько лежачими архітектурним елементами.

  Чим доповнити дачний місток

  місток з нічним підсвічуванням

  Такі об’єкти не піддаються серйозному декоруванню, так як самі по собі є чарівною спорудою. Вони відмінно поєднуються з навколишньою рослинністю, водними об’єктами та кам’яними спорудами. У деяких випадках доречно «пустити» в’юнкі рослини по перилах, створивши таким чином живопліт. Також містки прикрашають підвісними горщиками з квітами.

  Всі ці варіанти, скоріше, виняток, ніж правило. Але в студії «Втілена мрія» надається унікальна можливість замовити створення справжньої перлини саду з дачного містка за допомогою люмінесцентної фарби. Це незвичайне рішення, якому немає аналогів в Україні. Фарба вбирає сонячне світло днем, за рахунок чого світиться вночі до 8 годин без електрики.

  Прикрасити місток таким способом можна в різних варіаціях. Наприклад, пофарбувати основу і доріжки, що примикають до неї. В результаті, вночі можна прогулюватися по світловій стежці, яка переривається оригінальною переправою з романтичним підсвічуванням. Ще один непоганий варіант – пофарбувати перила або деякі окремі частини. Такий об’єкт, що світиться в темряві, стане гордістю саду і всієї території.

  Декоративний місток для саду від студії «Втілена мрія»

  Наше головне завдання при облаштуванні і оформленні ділянки – якісна реалізація затвердженого проекту з урахуванням всіх побажань замовника. Ми здійснюємо будівництво красивих садових містків, без шкоди функціональності об’єкту. Клієнт отримує унікальну споруду з ексклюзивним декоруванням, якій не буде аналогів.

  Фахівці нашої студії проведуть ретельний аналіз території, підберуть оригінальне рішення для конкретної місцевості. Кожен етап робіт реалізується під строгим контролем із застосуванням сучасних технологій. Замовник отримує максимально якісний результат з дотриманням обумовлених термінів і бюджету. Щоб обговорити можливі рішення і замовити будівництво світлового садового містка, зв’яжіться з нами за вказаними на сайті контактам.

  Студія ландшафтного дизайну "Втілена мрія" © 2024