| | |
 • Русский
 • Бамбуковий гай

  бамбуковий гай в саду

  Бамбуковий гай на території заміської ділянки – безперечно унікальний елемент для українського саду. Він створює особливо приємну і трохи містичну атмосферу. Дарує незабутні відчуття і гармонійно виглядає в комбінації з будь-якими іншими елементами ландшафтного дизайну.

  Компанія «Втілена мрія» – студія, де кожен бажаючий може замовити свій бамбуковий сад. Ми пропонуємо широкий перелік варіантів з облаштування приватної території. Бамбуковий гай стане самим ефектним доповненням вашої ділянки. А невеликі пагони в горщиках прикрасять місцевість навколо будинку.

  Бамбуковий гай та його переваги

  бамбуковий гай - бамбук в мініатюрі

  Бамбук – різновид вічнозелених рослин з сімейства злакових. Зростає, переважно, в субтропічних і тропічних регіонах з підвищеною вологістю. Найбільш поширений в Азії. Включає себе понад 140 видів. Проте бамбук садовий можна зустріти в оформленні території будь-якої площі. Така популярність пов’язана з рядом переваг цієї «гігантської трави».

  Бамбук актуальний з наступних причин:

  Вічнозелений. Бамбуковий гай – відмінна альтернатива сосні, ялині, кипарису або хвойним чагарниках. Цілий рік ви зможете насолоджуватися вічнозеленої частинкою природи у дворі, тим самим підживлюючи себе позитивом. Більш того, багато сортів бамбука стійкі до морозним зим. Тому відмінно приживаються в будь-якому кліматі.

  Не вимагає ретельного догляду. Навіть велика гай не потребує постійного нагляду. Вона відноситься до категорії самих невибагливих рослин в природі. Бамбуковий сад швидко розвивається в будь-яких умовах (землі, горщиках або контейнерах). Добре витримує «стрижку», нечасто уражається шкідниками і хворобами.

  Універсальний. Бамбуковий гай – не єдиний спосіб оформлення ділянки. Він легко перетворюється в оригінальний живопліт. Мініатюрний бамбуковий сад доповнить навіть вишукану архітектуру і буде доречно виглядати в будь-якій зоні на території заміського будинку.

  Різноманітність. Бамбуковий гай може відрізнятися формою і розмірами. Здивувати різноманітністю забарвлень листя і стовбура. Все це дозволяє створити унікальну композицію в садовому дизайні за прийнятною ціною. Тільки уявіть, як красиво і незвично буде виглядати жовто-зелений, яскраво-салатовий або біло-зелений гай.

  Особливості екзотичного бамбукового саду

  бамбуковий гай уздовж доріжки

  В привабливості витончених стовбурів і строкатих стебел укладена вся магія бамбукового гаю. Комбінуючи висоту і ширину, а також відтінок гаю, можна отримати практично безмежний вибір варіантів. Це дозволяє втілити найсміливіші дизайнерські ідеї і задовольнити самі вишукані смаки замовника.

  Завдяки широкій різноманітності квітів, навіть невеликий гай з бамбука вдало впишеться в будь-який сад. Він добре поєднується з іншими видами дерев і чагарників. Гармонує з яскравими квітковими клумбами і газоном.

  У зимовий час бамбуковий гай надає особливе враження. Уявіть, як соковите зелене листя і красиві стовбури непокірно стоять на тлі білих заметів. Буквально випромінюють життя серед пониклих дерев і чагарників з опалим листям. Вічнозелений бамбуковий гай – екзотичний куточок, який друзі і знайомі з задоволенням будуть відвідувати цілий рік.

  Як розмістити бамбуковий сад на дачі або в саду

  бамбукові дерева

  Висаджування бамбукового гаю варто довіряти тільки професіоналам. Один підбір правильного виду «високої трави» може відняти у вас надзвичайно багато часу. Студія ландшафтного дизайну «Втілена мрія» вже багато років займається професійним озелененням ділянок. У нас ви зможете замовити бамбуковий сад, про який так давно мріяли, за розумною ціною.

  Ми підбираємо бамбук в залежності від кліматичних умов, площі та облаштування території, особистих побажань клієнта. Бамбуковий гай висаджується з урахуванням всіх особливостей:

  • відсутність комунікаційних труб і кабелів;

  • відстань до великих дерев не менше 10 м;

  • достатня кількість сонячного світла тощо.

  Для особливого ефекту в нічний час бамбуковий гай може доповнюватися світильниками. Не менш актуальне декорування камінням, огородженнями та іншими штучними елементами.

  Бамбуковий гай – це стилістична кульмінація в оформленні саду або дачі!

  Студія ландшафтного дизайну "Втілена мрія" © 2024