| | |
 • Русский
 • Унікальний ландшафт

  водойма в дизайні ландшафту маєтку

  Наявність заміського будинку або дачі – це можливість для приємного дозвілля, відпочинку від міської суєти в колі сім’ї та друзів. Продумана і облаштована територія дозволить отримати максимум задоволення від проведення часу на власній ділянці. Тому створити унікальний ландшафт двору і саду воліють багато жителів України.

  Щоб ділянка була не просто красивою, а функціональною і комфортною, варто довірити її проектування професіоналам. Студія «Втілена мрія» є однією з найкращих в Україні зі створення сучасного унікального ландшафту. Ми вважаємо за краще виходити за рамки стандартних рішень при проектуванні садової ділянки. Реалізовувати неповторне бачення того чи іншого стилю навіть в окремих елементах на території.

  Кожен наш клієнт отримує оригінальний проект ландшафту, якого немає ні у кого. Зокрема, ми пропонуємо послугу – світловий унікальний ландшафт. Це неперевершений напрямок, який виділяється серед сотень дизайнерських ідей незрівнянною естетичною красою. Світловий ландшафт навіть на невеликій ділянці може викликати море приємних емоцій, і щоночі даруватиме незабутні враження.

  Унікальний ландшафт – основні завдання

  басейн в дизайні ландшафту заміського будинку

  Садова ділянка і територія навколо заміського будинку повинні розслабляти, радувати своєю красою і щодня дарувати позитивні емоції. Створювати комфортну і приємну обстановку для життя та відпочинку на свіжому повітрі. Досягти таких цілей дозволить продумана організація унікального ландшафту ділянки, яка полягає у впорядкуванні та озелененні території.

  Приватна земля може істотно відрізнятися за площею (6. 8, 10, 15 соток і більше). Професійне ландшафтне проектування дозволить реалізувати всі побажання клієнта, незалежно від розміру території. Наприклад, облаштувати зони відпочинку з заспокійливою атмосферою і створити зручну дорожньо-транспортну мережу у дворі приватного будинку. А світловий унікальний ландшафт доповнить враження від загальної картини неповторними і неймовірними емоціями.

  Унікальний ландшафт – концепція і створення

  ландшафтний дизайн світлові вазони

  Кожен маєток по-своєму унікальний. Новий дизайн ландшафту покликаний підкреслити і виділити цю ексклюзивність. Розкрити справжню суть навколишньої природи, дати можливість відчути особливу енергетику місцевості. Незважаючи на індивідуальність, навіть простий унікальний ландшафт двору базується на основних етапах.

  Розробка ескізу

  унікальний ландшафт підсвічування двору

  Перш за все, клієнт повинен зрозуміти загальну концепцію майбутнього ландшафту, відчути ідею, яка закладена в основу. На цьому етапі ми розробляємо унікальні ескізи, підбираємо актуальні фотографії для прикладу. Узагальнено кажучи, створюємо початковий план.

  Це важлива частина, від якої буде залежати реалізація майбутнього проекту. План багаторазово обговорюється, може змінюватися і розвиватися, в залежності від побажань клієнта і особливостей території.

  Проектування

  Коли початкові ескізи затверджені, наші фахівці приступають до створення ландшафтного проекту. У нього входить цілий перелік документів, серед яких:

  • генплан;

  • дендроплан;

  • ескіз ландшафтного освітлення;

  • план системи поливу та багато іншого.

  Також ми надаємо ряд додаткових паперів за побажанням клієнта. Наприклад, план дренажної системи певної зони і креслення додаткових споруд (альтанок, містків, терас тощо).

  Візуалізація

  унікальний ландшафт світлова ванна в інтер'єрі

  Наступний етап – створення 3D-моделі готового проекту світлового унікального ландшафту. Завдяки візуалізації через спеціальну програму, клієнт може ознайомитися з майбутнім видом ділянки. Остаточно затвердити всі роботи з ландшафтного проектування.

  Також візуалізація дозволяє точно розрахувати кошторис на будівництво і оформлення всіх зон ділянки. Дізнатися кінцеву вартість проекту і терміни його реалізації.

  Унікальний ландшафт – озеленення та благоустрій ділянки

  При плануванні кожної функціональної зони і майбутнього об’єкта на території враховується ряд факторів. Наприклад, рельєф місцевості або наявність підземних вод. З урахуванням всіх нюансів і затвердженого генерального плану майбутніх робіт ми приступаємо до реалізації проекту.

  Підготовка місцевості

  ставок в дизайні ландшафту дачі

  Щоб всі етапи з оформлення двору приватного будинку були виконані швидко і якісно, ​​важливо підготувати територію. Це цілий комплекс, що складається з земляних технічних робіт, вертикального планування і прокладки комунікацій. У процесі підготовки знімається верхній шар ґрунту (як правило, не більше 20-30 см), який замінюється чистою землею, що підходить під вимоги конкретних рослин.

  Прокладаються підземні системи, а саме:

  • зливова;

  • дренажна;

  • освітлення;

  • автоматичного поливу.

  Підготовчий етап включає в себе будівництво доріжок і архітектурних споруд, а також установку скульптур, декоративних каменів і інших об’єктів. Здійснюється вивезення будівельного сміття та рослинних залишків. У завершальному етапі з підготовки саду проводяться агротехнічні роботи (створення лунок під рослини, заміна ґрунту в клумбах тощо).

  Висадка рослинності

  рабатки мальовничі на заміській ділянці

  Озеленення території дозволить пожвавити заміську ділянку, надати їй абсолютно новий унікальний вид. Розробка і реалізація унікального ландшафту за допомогою рослин дозволить стати єдиним цілим з природою. Створити м’яку і приємну атмосферу для комфортного проведення часу в різних зонах саду.

  Рослини доповнять окремі зони свіжістю і підкреслять оригінальність будь-якої споруди. Чи стануть повноцінною прикрасою території. З рослинністю світловий унікальний ландшафт виглядає особливим. Тільки уявіть, як вночі буде виглядати світіння скелі з натурального каменю з оздобленням мохом і папороттю, по якій стікає водоспад.

  В цей етап входять такі роботи:

  • укладання рулонного газону;

  • висадка дерев, чагарників і квітів;

  • облаштування окремих об’єктів (водойм, саду каменів, альпінарію тощо);

  • установка живоплотів.

  Прибирання території

  Після установки всіх об’єктів і висадки рослинності, наші співробітники проводять ретельне прибирання території. Збирається і вивозиться сміття, проводяться завершальні роботи з облагороджування ділянки. Після перевірки всіх зон і систем, готовий ландшафт здається на прийом клієнту. Здійснюється підписання акту про повне виконання обумовлених робіт.

  Унікальний ландшафт в ключових моментах

  Унікальність ландшафту навіть невеликої ділянки складається з багатьох елементів, які, в сукупності, дають повну картину місцевості. Окремі деталі і об’єкти виступають основою для створення оригінальних зон, одночасно поєднуючись один з одним. Залежно від площі, рельєфу, побажань клієнта та інших критеріїв, використовуються конкретні елементи унікального ландшафту.

  Газон і рослини

  рулонний натуральний газон на ділянці

  Рослинність є основною складовою частиною будь-якої садової ділянки. Існує величезна різноманітність газонів і рослин. Це дозволяє підібрати найбільш оптимальний варіант під конкретний проект з ландшафтного проектування.

  Тип газонного покриття, в першу чергу, залежить від його подальшого призначення. Наприклад, рулонна трава може виступати в ролі прикраси території в композиції з квітами і деревами. Або виконувати функцію основного покриття для спортивного майданчика чи місця для відпочинку.

  У виборі рослинності для використання в унікальному ландшафті велику роль грає візуальна складова. Сорт конкретної рослини підбирається в залежності від необхідної форми, розміру, наявності цвітіння або плодів, способу догляду, кліматичних умов місцевості і інших параметрів. Найчастіше використовуються наступні види:

  • декоративні листяні і хвойні дерева;

  • квітучі і плодові чагарники;

  • однорічні та багаторічні квіти;

  • в’юнкі рослини;

  мох.

  Водойми

  мальовничий ставок

  Озера, ставки і струмки служать ефектною прикрасою в унікальному ландшафті. Вони не тільки доповнюють загальну картину території, а й повністю перетворюють її. Здійснюють перенесення свідомості у віддалені куточки дикої природи. Світловий неповторний вид таких об’єктів тільки примножує їх ефектність і загадковість.

  Водойми бувають різного розміру і призначення. Наприклад, можуть служити декорацією для саду або місцем для активного відпочинку. Незалежно від розміру, такі об’єкти споруджуються за ретельно продуманим планом із застосуванням складних технологій.

  Унікальний ландшафт – окремі споруди

  фонтан декоративний у дворі

  До цієї категорії елементів можна віднести:

  • водоспади;

  фонтани;

  • скелі;

  альпінарії;

  рокарії;

  • альтанки;

  • сад каменів.

  Це далеко не весь перелік індивідуальних об’єктів, які стануть частиною композиції двору заміського будинку. Кожен з них має різні варіанти виконання, повністю задовольнить побажання замовника.

  Дорожньо-транспортна мережа

  Доріжки призначені для вільного переміщення між зонами ландшафту на території. Між собою різняться шириною, матеріалом і способом будівництва. Крім функціонального застосування, такі елементи здатні додатково прикрасити унікальність панорами, виконаної, наприклад, в стилі модерн.

  Світловий унікальний ландшафт

  унікальний ландшафт світловий струмок

  Студія «Втілена мрія» пропонує своїм клієнтам унікальний напрямок в оформленні двору приватного будинку або саду. Світловий унікальний ландшафт базується на використанні незвичайної люмінесцентної фарби. Вона вбирає сонячне світло вдень ​​і віддає його вночі протягом 8 годин. В результаті можна насолоджуватися світінням каменів, дерев, лавочок та інших елементів на території приватного будинку без використання електроенергії.

  Світловий унікальний ландшафт – креативний сегмент, який не має аналогів в Україні. Реалізувати цей чарівний світ м’якого сяйва і яскравих фарб на власній ділянці можна за допомогою будь-яких об’єктів. А саме:

  унікальний ландшафт світловий паркан

  • водоспадів;

  • скель і кам’яних садів;

  • габіонів;

  • містків;

  • доріжок;

  • садових меблів і, навіть, рослин.

  Наша студія спеціалізується по світловому ландшафті вже більше 15 років. Ми використовуємо тільки професійні пігменти і метакрилати, щоб зробити прості речі неповторними. Завдяки нам садовий природний ландшафт буде прикрашати м’яке тепле світло в темний час доби.

  Ландшафтне проектування від студії «Втілена мрія»

  унікальний ландшафт світлова адреса

  Професіоналізм, компетентність і відповідальний підхід до роботи – важливі критерії, від яких буде залежати якість реалізації проекту з облаштування та озеленення території. Студія ландшафтного дизайну «Втілена мрія» являє собою команду фахівців, які регулярно освоюють нові технології і тенденції в оформленні заміського ділянки.

  Практичний 15-річний досвід, свіжі ідеї та унікальні рішення дозволяють нам реалізувати індивідуальний проект для кожного клієнта. Ми ретельно підходимо до планування і проектування унікального ландшафту. Контролюємо кожен етап виконуваних робіт, об’єднуємо всі зони місцевості в гармонійний єдиний простір.

  4 причини звернутися до нас

  1. Широкий комплекс послуг з ландшафтного проектування – від розмітки території та створення ескізів до будівництва унікальних об’єктів.

  2. Індивідуальний підхід до кожного клієнта – ми вважаємо за краще відходити від стандартних рішень і пропонуємо своїм замовникам унікальні ідеї.

  3. Робота за договором – всі роботи виконуються з дотриманням обумовлених термінів і бюджету.

  4. Максимальна якість – реалізація проекту від нашої студії повністю відповідає візуалізації макету.

  Щоб замовити світловий унікальний ландшафт в студії «Втілена мрія», пропонуємо зв’язатися з нами по телефонам або електронній пошті, що вказано на сайті.

  Студія ландшафтного дизайну "Втілена мрія" © 2024